Erasmus

Her yıl öğrencilerimiz Erasmus + öğrenim hareketliliği ile bölümümüzün anlaşması bulunan aşağıdaki okullardan birinde bir dönem eğitim alma şansı bulmaktadır. Öğrencilerimiz genellikle HogeSchool van Amsterdam da Global Health programı içerisinde 5’er aylık eğitimi tercih etmektedirler.
Her yıl bölümümüze yurt dışından ortağı olduğumuz üniversitelerden de staj hareketliliği programı ile staj eğitimi almak üzere öğrenciler gelmektedir.
Yine ortağı olduğumuz üniversitelerden hocalar eğitim programımıza katkı vermek için farklı zamanlarda bölümümüzü ziyaret etmektedir.

Yurt dışı eğitim fırsatı olarak bölümümüzün sunduğu bir diğer imkan da international mobility week (uluslararası hareketlilik haftası) programlarıdır. Öğrencilerimiz farklı ülkelerde düzenlenen programlar ile yurt dışında kısa süreli eğitim deneyimi yaşama şansı bulmaktadır.

ERASMUS+ Çevrimiçi Bilgilendirme Oturumları Yükseköğretim Alanında Program Ülkeleri (KA103) ile Öğrenim ve Staj Hareketliliği ve Ortak Ülkeler (KA107) ile Öğrenim Hareketliliği Programları (13.02.2021 ve 20.02.2021)

Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü
Sayfa Sorumlusu: Ar.Gör. Orkun Tahir Aran
Son Güncelleme Tarihi: Haziran 2021
Sorumluluk Sınırı