Uzaktan Eğitim

Sevgili Öğrencilerim

Tüm Dünyayı ve Ülkemizi etkisi altına alan Coronavirüs  salgını ile mücadele nedeniyle eğitimimize bir süre ara vermek zorunda kaldık. Bu süreçte hepimize geçmiş olsun diyorum. Coronavirüs salgınının ülkemizdeki yayılımını azaltarak engellemek için alınacak önlemler çerçevesinde sizlerin "EVDE KALMASINI" sağlamak amacıyla 30 Mart 2020 pazartesi gününden itibaren "uzaktan eğitim sistemi" olan ve Üniversitemizin belirlemiş olduğu "MOODLE" uzaktan eğitim sistemi ile müfredatımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Ergoterapi Bölümümüzde uzaktan eğitim sistemi ile ilgili her türlü karşılaştığınız sistemsel sorunlar için Birim sorumlularımız Dr Fzt Orkun Tahir Aran, Uz Erg Ege Temizkan ve Dr Öğr Üyesi Gökçen Akyürek sorunların çözümü için sizlere yardımcı olacaklar. Birim sorumlularımızın  İletişim bilgilerini Bölüm web sayfamızda bulabilirsiniz.

Derslerle ilgili spesifik konularda ise sınıf temsilcileriniz vasıtasıyla veya moodle sistemi üzerinden ders sorumlusu hocanız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Ders süreci ile ilgili yeni gelişmeler olduğunda Üniversitemiz Öğrenci İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından sizlere bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ülkemizin bu zorlu süreci Devletimizin özverili çalışmaları ve bireylerin "EVDE KAL" duyarlılığı ile en kısa sürede ve en iyi şekilde atlatacağına inanıyorum.

Hepinize sağlıklı günler dilerim

EVDE KALIN, SAĞLIKLA KALIN.

Prof Dr Gonca BUMİN
Bölüm Başkanı


H.Ü. SBF ERGOTERAPİ BÖLÜMÜ TARAFINDAN UZAK EĞİTİMLE VERİLECEK YÜKSEK LİSANS/DOKTORA DERSLERİ VE İŞLENİŞ YÖNTEMLERİ (01.04.20)


Ergoterapi Bölümü Uzaktan Eğitim Birim Sorumluları:
Dr. Fzt. Orkun Tahir ARAN
Uzm. Erg. Ege Temizkan
Uzaktan eğitim sistemine 30 Mart 2020 tarihi itibari ile başlanacağı planlanmaktadır. Duyurular için lütfen web sitemizi takip ediniz.


Hacettepe Üniversitesi Ergoterapi Bölümü
Sayfa Sorumlusu: Ar.Gör. Orkun Tahir Aran
Son Güncelleme Tarihi: Haziran 2021
Sorumluluk Sınırı